Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
19.06.2022
🌴 A jak si představujete ideální oblečení na dovolenou Vy? 🏖 Dle zkušeností našich zákaznic výhodou je, že móda BLOOM v kufru zabere minimum místa, po... číst celé
02.06.2022
Variabilní a hravé šaty/sukně Umbrella
Vzhledem k Vašemu zvýšenému zájmu o šaty/sukně Umbrella přidáváme další nové nafocené kousky do naší nabídky Jsou označeny jako novinky https://174... číst celé
13.05.2022
Naše výherkyně ❤️
Krásný den dámy a slečny, děkujeme za Vaši přízeň a rádi bychom ještě jednou pogratulovali našim výherkyním Paní Hanička má již svou výhru na cestě ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Bloom vznikl skrze příběh jedné ženy - ženy co milovala a chápala lidi, barvy, sílu oblečení. S dlouhodobou zkušeností v používání oblečení jako partnera, který jí pomáhá dostat se přes spletité cesty života, v němž se pořád něco děje, ve venkovním i vnitřním světě, kde se její pocity mění jako počasí, kde je neustále něco od ní požadováno, kde je v neustále bitvě mezi svým časem a časem pro ostatní, pod tlakem. Je to žena moderního světa, která se rozhodla použít svoje vášně a přinést jiným ženám pocit, že také můžou využít síly oblečení a získat partnera, který reprezentuje jejich unikátní krásu a poslání.

Partnera, který je vždy s vámi, který vám rozumí a sdílí vaše radosti i starosti. Partnera, kterého si vybíráte, protože vám dělá dobře, protože vás zná, je laskavý nebo vášnivý, přesně jako vy v různých momentech vašeho života. Který vám pomáhá pozdvihnout vás tam, kam potřebujete v daný okamžik. Protože každá žena si zaslouží kvést.

Bloom je hluboce spojen se svými střihy, které pečlivě vybírá pro každý typ postavy a poskytuje co největší možný výběr možností nošení, aby dokázal přinést své majitelce co největší flexibilitu, komfort, radost a povzbuzení dle jejího stavu a situace. Snažíme se vystihnout každou ženu a její unikátnost a životní styl.

Bloom přináší ženám pohlazení přes výběr bohatých materiálů, které jsou vzdušné, splývavé a neuvěřitelně jemné a pohodlné. Dále pro pevnost určitých střihů používáme také bavlnu nebo manšestr pro chladnější období. Materiály hrají všemi barvami a vzorci nebo mají jenom jednu barvu k doplnění jiných kouskú oblečení nebo pro čistou linii. Jaký materiál a barvu máte rádi vy v tenhle okamžik?

A protože každá žena je jedinečná, Bloom přináší upcyklovanou kolekci unikátních kousků, z nichž je každý kus originál, podtrhující právě vás a váš život.

Unikátní kusy již má svou minulost, dříve to byla sárí krásných indických žen, jimž přinesla radost jednou a teď jsou tu pro vás, aby udělala radost zase vám.

Bloom je tady aby podpořil ženy na jejich unikátní cestě, aby posloužil radostí, pohlazením, aby vyzdvihl jejich krásu přesně tak, jaká je žena v daný okamžik. Bloom chce být dostupný pro každou peněženku, aby mohl dělat radost každé ženě bez ohledu na její životní situaci.

Bloom bere svou zodpovědnost vůči životnímu prostředí jako prioritu, a proto používá metodu upcycling u většiny svých kreací, používá multifunkční střihy, které s ženou rostou i se zmenšují a umožnují tak nakupovat méně oblečení a tím zastavit plýtvání zemských zdrojů.

Bloom přináší na přesycený trh s oblečením možnost využití již použitých kousků, přetvořených a navrácených zpět jejich smyslu, napomáhá rozmístění práce do jiných sektorů módního průmyslu a vytvoření pracovních míst pro ty kteří potřebují práci s flexibilním časem nebo z domova.

Bloom je zde pro podporu ženství jako takého, pro pomoc ženám být kreativní svým vlastním způsobem, umocnit jejich schopnost přinést světu to co je v nich nejkrásnější, protože každá žena v sobě nosí nezměrnou sílu změnit své okolí a postarat se s něžností a láskou o všechny kolem nich. Bez žen by náš svět neexistoval.

Každá žena si zaslouží kvést.

Chcete vědět o nové kolekci?
Dáme Vám vědět!